Pet Transferde Dikkat Edilmesi ve İstenilen Belgeler

Pet Transferde Dikkat Edilmesi ve İstenilen Belgeler

En yakın dostunuz olan evcil hayvanınızı İstanbul içi ya da şehirler arası seyahat ettirerek gerekli adrese güvenli bir şekilde teslim etmek için Pitapet sizinle! Dikkatli bir şekilde, hijyenik olmayan ortamlarda taşınan evcil hayvanlar çeşitli sağlık sorunları ile karşılaşabilirler. Bu durumun önüne geçmek adına alanında uzman bir ekip ile hizmet veren ve yılların tecrübesini müşteri memnuniyetine dönüştürmeyi bilen bir firma ile çalışmanız son derece önemlidir. Evcil hayvanınızı konforlu bir şekilde yeni adresine ulaştırmak için 0545 711 81 51 numaralı telefon aracılığı ile Hakan Akdaş ile iletişime geçebilirsiniz.

Pet Transferde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evcil hayvanınızın sorunsuz bir şekilde seyahat etmesi için bazı önemli noktalara dikkat etmeniz önemlidir. Yolculuktan önceki gün mümkün olduğunca hafif bir şekilde beslenmesine özen gösterebilirsiniz. Son 3 saat içerisinde ise mama tüketimini kesmelisiniz. Bu şekilde seyahat sırasında bir mide sorunu yaşama riskini en aza indirebilirsiniz. Su tüketiminde ise herhangi bir sıkıntı yoktur.

Seyahat süresince kendi özel kafesinde yolculuk etmesi önemlidir. Ayrıca daha öncesinde bir araç yolculuğu yapmamışsa seyahat öncesinde araca alışmasında fayda vardır.

Eğer evcil hayvanınız değişimlerden dolayı strese giriyorsa yolculuk öncesi bir veterinere danışmanızda ve önerilerine uygun şekilde hareket etmenizde fayda vardır. Ayrıca gerekliyse sakinleştirici kullanmayı da düşünebilirsiniz. Hayvanınızın sevdiği oyuncakları kafes içerisine koymanız da stresin azalmasına yardımcı olabilir.

Pet Transferde İstenilen Belgeler

Yurt dışı ve uçakla pet nakil işlemleri esnasında tarafınızdan evcil hayvanınıza ait belgeler istenmektedir. Ancak Pitapet, özel araçlarla konforlu bir şekilde taşıma sağladığından herhangi bir belge istememektedir.

Taşıma öncesinde evcil hayvanınızın özel bir durumu ya da sağlık sorunu bulunuyorsa bilgi vermeniz yeterlidir.

Posted by
Evcil Hayvan Uzmanı

Call Now ButtonHemen Ara

şirket yenilenmesinden dolayı

süresiz hizmetlerimize ara verdik...
sağlıcakla kalınız.