Pet Özel Taşıma VIP Taşıma

Özel Taşıma Yani VIP Taşıma Fiyatlandırma ve Uyulması Gerekli Kurallar

Pitapet VIP taşıma hizmeti, evcil hayvanınızın başka hayvanlarla bir arada değil yalnız başına yolculuk etmesini sağlar. Bu sayede kolayca strese giren hayvanlar daha konforlu bir yolculuk yapmış olur.

Özel taşıma ile ilgili bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0545 711 81 51 numaralı telefon aracılığı ile Hakan Akdaş ile iletişime geçebilirsiniz. Sizinle detaylı bilgileri paylaşmasının ardından evcil hayvanınızın yolculuğu için bir takvim belirleyebilirsiniz.

Dostunuzun şehirler içi ya da şehirler arası yolculuğunu en güvenilir ve konforlu şekilde yapması için ihtiyaç duyduğumuz bilgileri sizden aldıktan sonra yolculuk için gerekli hazırlıkları başlayabilirsiniz.

Özel araçlarımızda, uzman çalışanlarla verdiğimiz VIP pet nakil hizmeti sayesinde evcil hayvanlarınızı içiniz rahat bir şekilde bize emanet edebilirsiniz.

VIP Taşıma Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evcil hayvanınız farklı hayvanlarla birlikte bulunmaktan hoşlanmıyorsa VIP taşıma sizin için ideal bir seçim olabilir. VIP taşımada da çoklu taşımada olduğu gibi ihtiyaç duyacağımız belgeler ve bilgiler mevcuttur.

Eğer evcil hayvanınızın bir sağlık sorunu ya da rahatsız olabileceği durumlar varsa yolculuk esnasında tarafımıza bilgi vermeniz önemlidir. Bu sayede evcil hayvanınız daha konforlu bir yolculuk sürdürebilecektir.

Yolda bir sağlık sorunu yaşama riskini göz önünde bulundurarak hayvanınızın sağlık kontrollerini yaptırdığınız veterinerin telefon numarasını bizimle paylaşmalısınız. Böylece bir sorun olduğunda kendisini ile iletişime geçerek hayvanınızla ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Pet nakil hizmeti vereceğimiz evcil hayvanların aşılarının tam olması ve aşı karnesinin bizimle paylaşılması gerekmektedir. Eğer özel sağlık problemleri mevcutsa, bu konuda da bilgilendirme yapmalısınız.

Hayvanınızın kullandığı mama hakkında bizleri bilgilendirmeli ve evcil hayvanınızı taşımak için bize izin verdiğinizi belirten onay formunu doldurarak imzalamalısınız.

 

Posted by
Evcil Hayvan Uzmanı

Call Now ButtonHemen Ara

şirket yenilenmesinden dolayı

süresiz hizmetlerimize ara verdik...
sağlıcakla kalınız.