Korona ve Pet Nakil Hizmetleri

Covid-19 Günlerinde Dahi Çalışmamızla İlgili Bilgi ve Yazılar

Yaşamımızın her alanında bizimle olan evcil hayvanlarınızı çeşitli nedenlerle farklı bir adrese nakil etmek isteyebilirsiniz. Ancak korona salgını nedeniyle yaşanan pandemi döneminde, bu süreç daha zorlu bir hale gelebilmektedir. Pek çok pet nakil firması, bu süreçte hizmetlerine ara vermekteyken Pitapet olarak evcil hayvan sahiplerinin yanında olmaya devam ediyoruz.

Özel steril ortamlarda verdiğimiz hizmeti, temizlik konusunda ekstradan hassas davranarak devam ettirmekteyiz. Şehir içinde ya da şehirler arasında yolculuk yapması gereken evcil hayvanınızı güvenilir bir şekilde adresinizden alıyor ve belirttiğiniz adrese teslim ediyorum.

Korona ve Pet Nakil Hizmetleri

Sektörün öncü firmalarından birisi olarak, hayvan taşıma hizmetinde can dostlarınızın konforu ve sağlığını her daim ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Covid-19 salgın döneminde de VIP ve çoklu hayvan taşıma hizmetlerini özel araçlarımızla sürdürüyoruz. Alanında uzman çalışanlarımız, köpeklerinizin sarsılmadan ve minimum stresle seyahat etmesi için var gücü ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Güçlendirilmiş kromdan elde edilen özel kafeslerde taşınan evcil hayvanlarınızı, uzun yollarda mola verip açık hava almalarını sağlayacak şekilde yeni adreslerine ulaştırmaktayız.

Gerekli görüldüğü takdirde molalarda kafesler temizlenmekte, bu sayede dostlarınız yolculuk esnasında hijyenik bir ortamda kalmaktadır.

Pandemi döneminde sunduğumuz kesintisiz nakil hizmetinden faydalanabilmek için 0545 711 81 51 numaradan Hakan Bey ile iletişime geçebilirsiniz. Sürecin ayrıntılarını sizinle paylaşmasından sonra evcil hayvanınızın taşınacağı tarihi belirleyebilirsiniz. Seyahatin daha sağlıklı ve güvenli geçmesi için tarafınızdan evcil hayvanınızla ilgili çeşitli bilgiler istenmektedir.

Evcil hayvanınızın sağlık sorunları bulunuyorsa ayrıntılarını paylaşmanız ve sürekli sağlık kontrollerini yapan veterinerin telefon numarasını vermeniz gerekmektedir. Bu sayede yaşanabilecek bir sağlık probleminde zaman kaybetmeden veterinerinizden bilgi alabiliriz.

Posted by
Evcil Hayvan Uzmanı

Call Now ButtonHemen Ara

şirket yenilenmesinden dolayı

süresiz hizmetlerimize ara verdik...
sağlıcakla kalınız.