Köpek Oteli

İnsanın en sadık hayvan dostları köpeklerdir. Sahibine sonuna kadar bağlıdır. Onu korumak için yaşar. İnsana sadık olan hayvanlarına köpek oteli arayanlar öncelikle kurumun hizmetlerini öğrenmek ister. Köpek oteli telefonları aranarak köpekler için sunulan konaklama öncesi, konaklama süresince hizmetleri hakkında bilgi edilebilir. Alınan bilgiler, sadık dostlarını kendileri tatildeyken veya seyahatteyken bırakacakları yer hakkında gönüllerinin rahat olmasına yardımcı olacaktır. Sadece telefonla bilgi almakla tatmin olmayanlar randevu alarak oteli ziyaret edebilir, köpeklerin kaldığı yerleri görebilir ve detaylı bilgi edinebilir. Otel hizmetini alacak hayvanlarda bazı şartlar aranmaktadır. Otel yetkilisinden bu konuda bilgi almak mağduriyet yaşamamak adına önemlidir. Çünkü aşıları olmayan köpekler otellere kabul edilmez. Köpeğine başka bir yer ayarlamamış olanlar böyle bir engelle karşılaşınca sıkıntı yaşayabilir.

Köpekleriniz Pitapet ile Güvende

Köpeklerin konaklaması için konulan şartlar aslında sadık dostların güvenliği için alınan bir tedbirdir. Köpek oteli bütün misafir hayvanlarını düşünmek zorunda olduğundan kabul şartları vardır. Kabul şartları arasında;

 İstanbul Köpek Oteli Hizmeti

Ülkemizde son dönemlerde özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde yaygınlaşan köpek oteli, köpeklere çok güzel imkanlar sunmaktadır. Dışarıda serbestçe gezme özgürlüğüne sahip olan köpekler otelde konaklarken düzenli aralıklarla yeşil bahçeye çıkarılır. Bahçede eğlenceli vakit geçirmesi sağlanır. Bahçe eğlencesinden sonra köpekler fırça ile temizlenir. Temizlenen köpekler diğer arkadaşlarıyla vakit geçirmesi ve dinlenmesi için içeri odasına alınır. Her gün eğitmenlerle oyun alanında en az iki saat geçirirler. Oyun alanında özel aktiviteler yaptırılır. Eğitmenlerin gözetiminde yaptırılan aktiviteler köpeklerin sosyalleşmesini ve kendilerini geliştirmesine yardımcı olur. Uygun davranışları öğrenen köpeklerin otelde huzurlu zaman geçirmesi sağlanır. Besin değeri yüksek mamalarla beslenerek sağlıklarına özen gösterilir. İstenirse banyo, servis ve kuaför hizmetleri de verilmektedir.

Call Now ButtonHemen Ara

şirket yenilenmesinden dolayı

süresiz hizmetlerimize ara verdik...
sağlıcakla kalınız.