Kaniş Köpek Taşımacılığı

Dostlarınızı PitaPet’e Emanet Edin !

Evinizi bir köpek dostunuz ile paylaşmak istediniz. Sizinle yaşaması için seçeceğiniz köpek ırkı hakkında araştırma yaptınız. Yanınızda birlikte yaşamak üzere bir Kaniş seçtiyseniz hayatınız çok güzel geçecek demektir. Çok sevimli olmalarının yanında Kanişler çok cana yakın ve çok süslüdürler. Bu köpekler ortama çok kolay uyum sağlayabilir. Komutları çabuk algılayıp yerine getirebilirler. Eğitim konusunda Kanişler sıkıntı çıkarmaz. Bu sevimli dostlarımızın tek sizi tek uğraştıracak yönleri süslerine düşkün olmaları ve sık sık bakıma götürmenizin gerekli olması. Bu kadar süslü olmalarını bu bakımlarına bağlayıp belli periyotlarla saç kesimi ve kulak bakımını yaptırmanız gerekecektir. Kaniş köpeğinizin transfer işlemi yapılacaksa bu hizmeti size memnuniyetle vermek üzere Pitapet olarak hazır bulunmaktayız.

Köpek Transfer Hizmetinde Güvenilir Adres : PitaPet

Çok sevdiğiniz köpeğinizi bir yerden başka bir yere nakletmeniz gerekiyorsa bu konuda size en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunmak üzere bulunmaktayız. Pitapet olarak vereceğimiz köpek nakil hizmetinde sizden köpeğinizin hassas olduğu durumları paylaşmanızı istemekteyiz. Bunun yanında köpeğinizi teslim almadan önce köpeğinizin aşı durumunu belirten belgenin yanınızda olması ve bize teslim etmeniz gerekmektedir. Pitapet hayvan transfer hizmetinin profesyonel çalışanları tarafından köpeğiniz en güzel yolculuğunu bizimle yapacaktır.

Yolculuk sırasında onun için hazırlamış olduğumuz ortamın rahat olmasını ve yiyecekleri konusunda onun yediği yiyecekleri sunmak konusunda hassas davranmaktayız. Böylece evinizdeki rahatlığı ona sunmakta ve rahatlamasını sağlamaktayız.

Pitapet olarak sizi rahatlatmak adına hayvan dostlarınızın transfer işlerini yapmaktayız. Ayrıca köpeklerinizin otel ve konaklama konusunda ihtiyaçlarını da karşılamak üzere hizmet vermekteyiz. Köpeğinizin yanında bulunamayacağınız zamanlarda onu güvenerek bize teslim edebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara

şirket yenilenmesinden dolayı

süresiz hizmetlerimize ara verdik...
sağlıcakla kalınız.