İstanbul Pet Taksi

istanbulpettaksi

PitaPet Nakil bünyesinde sunduğumuz temel faaliyet alanlarından biri olan İstanbul pet taksi hizmeti ile yaşamımızın vazgeçilmezi evcil hayvanlarımızı güvenle taşıyor, üstün hizmet standartlarımız ve işletmemizin vazgeçilmezi haline getirdiğimiz sürekli gelişim felsefesi ile sektöre yön vermenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Pet Taksi

Hayatımızda önemli bir yer tutan, zaman zaman sırdaşımız dahi olan evcil dostlarımızın hiç şüphesiz bir yere yolcuğu esnasında hassas davranmak ve onların yapısına en uygun yolculuk koşullarını oluşturma noktasında birçok farklı bakış açısına sahip olmak gerekir. Bu kapsamda; alanında uzun yıllardır faaliyet göstermenin getirdiği tecrübe ile uzmanlaşan ekibimiz ve tümüyle dostlarımızın yolculuğu odaklı hazırlanan profesyonel araçlarımız ile sunduğumuz pet taksi hizmetinin sektörde örnek bir rol teşkil ettiğini ifade etmek gerekir.

Firmamızın faaliyet alanlarından olan pet taksi hizmetinde göz önünde bulundurduğumuz ve evcil hayvanını bir yerden bir yere kargolamak isteyenler için tavsiye niteliğinde olan noktaları şu şekilde detaylandırabiliriz;

1 – Stres :Daha önce araç ile yolculuk etmeyen ya da çok az yolculuk eden dostlarımızda sıklıkla görülen durumlardan biri olan stres, yolculuğun konforu üzerinde doğrudan etki sahibi olması dolayısıyla üzerinde durdulan faktörlerin başında geliyor. Araçla yolculuk etme durumuna yabancı olmanın yanı sıra kafes ortamı da dostlarımız üzerinde stres oluşturabilir. Dolayısıyla burada öneri olarak; daha önce araçla yolculuk etmeyen dostlarımızın pet taksi hizmeti almadan önce araçla kısa süreli yolculuklara çıkartılması gerektiğini vermek mümkündür.

2 – Beslenme : Bir önceki paragrafta ifade edilen strese bağlı olarak yolculuk esnasında mide bulantısı ve kusma durumlarının görülmesi muhtemeldir. Bu nedenle yolculukta önceki 8 saat içerisinde dostlarımızı sindirimi zor gıdalarla beslememeli, yolculuktan 4 saat önce ise besin vermeyi durdurmamız gerekir. Aksi takdirde mide bulantısı tüm yolculuk boyunca dostumuzun rahatını kaçıracaktır. Burada veteriner hekimden bulantı önleyici ilaç tavsiyesi almak da çözüm önerisi olarak dikkate değer bir yaklaşımdır.

3 – Yolculuk Öncesi Aktiviteler : Dostumuzun pet takside geçireceği ilk saatler en kritik saatler olup, bu saattlerde stres altında kalmaması adına yolculuktan önce dostumuzun fiziksel aktivite ile enerjisini atması ve araçta geçireceği ilk saatlerde kafesi dinlenme ortamı olarak kullanması gerekir. Bu yaklaşım; yolcuğun tümünü etkileyeceğinden dolayı dikkatlerden kaçmaması gereken bir bakış açısıdır.

Burada ifade edilen noktalar dışında yolculuk esnasında dostunuzu rahatsız edebileceğini düşündüğünüz etkenleri bizlerle paylaşabilir, endişelerinizin ve sorularınızın yanıtını bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Pet taksi hizmeti verdiğimiz sevimli dostlarımızla  bir kaç fotoğraf paylaşıyoruz. Sizlerde  günün istediğiniz vaktinde bizlerde sınırsız ön bilgi alabilir sizlerin sevimli dostlarına özel pet taksi aracımız ile  hızlı güvenli taşıma işi yapmaktayız.

Posted by
Evcil Hayvan Uzmanı

Call Now ButtonHemen Ara

şirket yenilenmesinden dolayı

süresiz hizmetlerimize ara verdik...
sağlıcakla kalınız.