Çoklu Taşıma ve Dikkat Edilmesi Gerekli Hususlar

Çoklu Taşıma ve Dikkat Edilmesi Gerekli Hususlar

En yakın dostunuz olan evcil hayvanlarınızın şehir içi ya da şehirler arası yolculuğunda hassas davranmanız son derece önemlidir. Konforlu ve sağlıklı koşullar altında seyahat edebilmeleri için Pitapet hizmetinizde. Özel Pitapet araçlarında, profesyonel bir kadro ile verdiğimiz pet nakil işlemlerinden faydalanmak için seyahatten 2 gün önce 0545 711 81 51 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çoklu Taşıma Nedir?

Çoklu pet nakil; aynı bölgeye yolculuk edecek evcil hayvanlarının bir arada taşıma işlemidir. Özel korumalı araçlarda yapılan seyahatte her evcil hayvanınız özel bir kafesi bulunur. Bu kafesler içerisinde, her yolculuk öncesinde sterilize edilen alanlarda seyahat gerçekleşir.

Çoklu taşıma öncesinde evcil hayvanların bir arada yolculuk etmeye uygun olup olmadıkları kontrol edilir.

Çoklu Taşımada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çoklu pet nakil hizmeti alırken alanında profesyonel bir firma tercih etmeniz son derece önemlidir. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde evcil hayvanınızı teslim edebilir ve yeni adresine güvenilir bir şekilde ulaşacağından emin olabilir.

Taşıma işlemi öncesinde, evcil hayvanınızın özel bir hassasiyeti ya da rahatsız olabileceği şeyler varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca sevdiği bir oyuncağı varsa kafesine koyarak yol esnasında alışık olduğu nesnelerin yanında bulunduğunu hissederek daha az stres yapmasını sağlayabilirsiniz.

Taşımadan öncesi 8 saat içerisinde yağlı ve sindirimi zor besinler tüketilmemesi son derece önemlidir. Son 3-4 saat içerisinde ise hiçbir yemek verilmemelidir. Bu sayede evcil hayvanınızın sindirim sistemi rahat olur ve yol esnasında kusma sorunu ortaya çıkmaz. Su tüketiminde ise herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır.

Seyahat öncesinde hayvanınızı dışarıda gezdirebilir ya da birlikte oyun oynayabilirsiniz. Bu sayede enerjisini açarak yol esnasında daha rahat bir olacaktır.

Posted by
Evcil Hayvan Uzmanı

Call Now ButtonHemen Ara

şirket yenilenmesinden dolayı

süresiz hizmetlerimize ara verdik...
sağlıcakla kalınız.