Araç İçindeki Kafes Özellikleri

Araç İçindeki Kafeslerin Malzemesi Dış Kaza Etkenlerine Karşı Sağlamlığı Artırılmış Krom

Evcil hayvan taşımacılığında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, hayvanların güvenilir bir şekilde taşınmasıdır. Yaşanabilecek kazalarda, evcil hayvanınızın zarar görmemesi için önlem alınması şarttır.

Pitapet olarak, hayvanınızı en güvenli şekilde adresine ulaştırmak için çalışmalıyız. Uzman kadro, ekstra güvenli araçlarla verdiğimiz hizmetimizi özel kafeslerle kusursuz hale getirmekteyiz.

Sağlamlığı Artırılmış Krom Kafes Nedir?

Krom, sağlamlığı ile bilinen bir elementtir. Bu nedenle yüksek koruma gereken malzemelerde sıklıkla kullanılır. Pitapet kafesleri ise kromun ekstra güçlendirilmesi ile elde edilmiştir. Bu sayede yaşanabilecek kazalarda evcil hayvanlarınız güvende kalacaktır.

Neden Pitapet?

Pitapet, evcil hayvanlarınızı özel araçlarla taşımaktadır. Dilerseniz şehir içi dilerseniz de şehirler arası transfer hizmeti alabileceğiniz firmamızda VIP ve çoklu hizmet verilmektedir. Bu sayede evcil hayvanınızın tek başına ya da başka evcil hayvanlarla birlikte yolculuk etmesini sağlayabilirsiniz.

Pitapet, sektörde uzun yıllardan beri hizmet veren tecrübeli bir firmadır. Özel araçlarımızda hayvanlarınızı sarsmadan ve strese sokmadan yolculuk etmelerini sağlamaktayız. Kesintisiz bir şekilde yolculuk yapmamakta ve belirli zaman aralıklarında molalar vermekteyiz. Bu molalarda hayvanlarınızın açık hava almasını sağlamakta ve eğer kafesler kirlendiyse temizlemekteyiz.

Yüksek hijyen şartlarına özen göstererek verdiğimiz hizmet, evcil hayvanlarınızın bir enfeksiyon kapmadan yolculuklarını tamamlamalarını sağlar. Ayrıca yalnızca bir taşıma değil yol arkadaşlığı hizmeti verdiğimizi de unutmamalısınız. Bizim için önemli olan küçük dostunuzun mutlu ve konforlu bir şekilde yolculuğunu tamamlamasıdır.

Pet nakil hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için 0545 711 81 51 numaralı telefondan iletişime geçerek Hakan Akdaş ile görüşebilirsiniz. Seyahatten en az 2 gün öncesinde karar vermeniz ve evcil hayvanınızla ilgili detayları bizimle paylaşmanız önemlidir.

Posted by
Evcil Hayvan Uzmanı

Call Now ButtonHemen Ara

şirket yenilenmesinden dolayı

süresiz hizmetlerimize ara verdik...
sağlıcakla kalınız.