Hakkımızda

hakkımızdaya konacak hakanın resmi

Günün koşturmacasında evcil dostlarınıza yeterince zaman ayıramadığınızda bizi gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. Kapınıza kadar gelip can dostlarımızı veteriner hekimine ya da uzun bir yolculuğa çıkaracaksanız burada hemen yanıbaşınızdayız.

Siz işlerinizi yoluna koyarken biz onları istediğiniz adrese güven içerisinde ulaştırırız , Biz pati dostlarımızın sevgisini bilen, yaşayan bir aileyiz. Sizin sevdikleriniz bizim sevdiklerimizdir. Yolculuk esnasında Onlara gerekli özeni ve şefkati göstereceğimize emin olun. Onları mutlu yuvasından mutlu yolculuklara çıkarıp sağ salim teslim etmek bizim görevimizdir. Dilerseniz Candostunuz’a seyahati esnasında refakat edebilme olanağımızda bulunmakta.

Türkiye genelinde dilediğiniz her nokta için Pet Nakil hizmetlerimiz mevcuttur. İstanbul içerisinde ayrıca pansiyon hizmeti sağlamaktayız. Bu hizmetimiz ev ve bahçe ortamı olarak ikiye ayrılmaktadır. Dilerseniz ev ortamında özel odalarda , dilerseniz de güvenliği sağlanmış bahçe ortamında canlarımızı ağırlamaktayız.

Call Now ButtonHemen Ara

şirket yenilenmesinden dolayı

süresiz hizmetlerimize ara verdik...
sağlıcakla kalınız.